KEP

KEP Italia to włoska firma, która projektuje i produkuje najlepsze kaski jeździeckie. W wyniku pasji założyciela firmy, początkowo produkowano tylko dedykowane kaski jeździeckie. Po jakimś czasie rozpoczęto produkcję TOP LINE akcesoriów. Zostały one zaprojektowane w połaczeniu stylu z użytecznością narzędzi do ochrony jeźdźców z maksymalną technologią i elegancją. Entuzjazm, innowacyjność, zaangażowanie, szacunek dla innych i dla środowiska to definicje, jakimi posługuje sie KEP. KEP ITALIA - spobób na życie.

Kep Italia jest bardzo otwarty na indywidualne potrzeb klientów i postanowił założyć serwis do personalizacji kasków. Dodał także mozliwość opisywania kasków w postaci metalowych tabliczek z nazwiskiem lub monogramem, aby nadać mu wyjątkowy charakter. Na życzenie jeździeckie kaski mogą być personalizowane poprzez kolorowanie wybranymi barwami stajni lub ulubioną flagi, lub też innymi osobistymi akcentami.

Zachęcamy do personalizowania kasków dla siebie poprzez stronę: http://configurator-cromo.kepitalia.com/en - uzyskaną konfigurację można przesłać do nas, a my wycenimy kask dla Państwa i poinformujemy o terminach realizacji.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 2 opinie
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-28
Super szybka wysyłka
2024-06-14
Wszystko zgodne z opisem, błyskawiczna wysyłka
pixel