Witamy!

Sklep jeździecki Equi-Fashion powstał w 2015 roku aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających jeźdźców i ich konie. Jest to możliwe, ponieważ nasz sklep został stworzony w wyniku połączenia ogromnej pasji i doświadczenia właścicieli – Izabeli Vinckier, startującej w zawodach z sukcesami od swoich najmłodszych lat, miłośniczki mody i dobrego stylu w jeździectwie oraz Jana Vinckiera, znanego na arenie międzynarodowej zawodnika, pasjonata doskonałej jakości profesjonalnego sprzętu jeździeckiego najwyższej klasy.

Z tego zestawienia powstał Equi-Fashion – sklep, w którym mogą Państwo kupić jedynie produkty starannie przez nas dobrane i sprawdzone. W najwyższej jakości sprzęt oraz odzież jeździecką zaopatrują nas wiodący producenci międzynarodowi, tacy jak Harcour, Equiline, Kentaur, KEP czy Dy’on.

Nasz sklep to miejsce, w którym pragniemy podzielić się z Państwem naszą wielką miłością do koni i jeździectwa, podpartą latami doświadczenia i dogłębnej analizy naszych i Państwa potrzeb. Dlatego właśnie wraz z całym naszym zespołem dołożymy wszelkich starań, aby wizyta u nas była dla Państwa czystą przyjemnością.

Życzymy udanych zakupów!

Equi-Fashion Team


Projekt i wykonanie: strony internetowe Synteco

PLEN